Ondertekening Convenant Bereikbaar Haaglanden

RVOZ zet zich in voor bereikbaar Haaglanden en Rijnland

Tijdens de bijeenkomst bij Mercedes Benz Denhaag ondertekenden RVOZ voorzitter Benita van Wegen en Michel Oldenburg, Logistiek Makelaar Bereikbaar Haaglanden het Convenant Bereikbaar Haaglanden. Met dit convenant wil de RVOZ zich samen met haar leden inzetten voor een betere bereikbaarheid in onze regio.

Optimale bereikbaarheid staat voor ondernemers natuurlijk hoog in het vaandel. Het is niet alleen erg belangrijk voor de organisatie en medewerkers, maar ook voor een blijvend gezond fuctionerende economie met (internationale) aantrekkingskracht. Helaas zet de toename van activiteiten en e verdere verstedelijking de mobiliteit en bereikbaarheid steeds verder onder druk.Om onze ondernemersvereniging, al onze leden en bij ons aangesloten organisaties én de economie draaiende te houden willen wij ons daarom sterk maken voor een goede doorstroming van het verkeer en optimale bereikbaarheid. Door de samenwerking aan te gaan met Bereikbaar Haaglanden en Rijnland slaan we de handen ineen.

Door ondertekening van het convenant kunnen wij als ondernemersvereniging;

- Communiceren over Bereikbaar Haaglanden en Rijnland op onze website, nieuwsbrieven en ledenvergaderingen

- Het initiëren en uitvoeren van collectieve initiatieven rond doorstroming en duurzame mobiliteit in samenwerking met Bereikbaar Haaglanden en Rijnland.

- Onze leden enthousiasmeren om met mobiliteitsmanagement aan de slag te aan.

- Onze leden stimuleren om actief deel te nemen aan projecten en acties

- Het aantal deelnemers vergroten door het belang van deelname actief uit te dragen onder onze leden. 

 

Met het partnerschap wordt voor ons als ondernemersvereniging en onze leden beschikbaar;

- Up-to-date kennis over mobiliteit en mobiliteitsmanagement

- Informatie over ontwikkeling van nieuwe en bestaande mobiliteitsdiensten

- Kennismakingsdeelname aan bijeenkomsten van Bereikbaar Haaglanden

- Zelf mee kunnen denken over projecten en acties

- Zelf relevante onderwerpen op de agenda plaatsen van de samenwerking

 

 

Meer nieuws